Co mogą oznaczać wyniki badania poziomu żelaza u 21-latki?

Dzień Dobry. Mam 21 lat. Wczoraj odebrałam swoje wyniki i jestem bardzo zmartwiona. Poziom żelaza wynosi 222 ug/dl a TSH 4,25 uU/ml. podstawowa morfologia krwi myśle,ze dobrze bo wszystko miesci sie w normach. 5 lat temu moje TSH wynosilo 5,1425 uU/ml. Co mogą oznaczać moje wyniki i czy może to być jakaś poważna choroba? Pozdrawiam serdecznie

Jeśli natomiast planuje Pani ciążę - trzeba obniżyć TSH lekiem do wartości ok. 2,5-3,0