Co mogą znaczyć te objawy po odstawieniu alkoholu?

Witam,mam nadzieje ze ktoś mi pomoże,odstawiłem alkohol 18 marca tego roku,początkowo miałem typowe objawy zespołu abstynencyjnego takie jak:bezsenność,lęki,nogi jak z waty,derealizacja,skoki ciśnienia,(pamiętam z tamtego okresu ze bylem strasznie zlękniony),po tygodniu mniej więcej ustąpiły ale pojawiły się takie które niestety trwają już 3 miesiąc:problemy z logicznym rozumowaniem,duże problemy z pamięcią(czasem nie pamiętam co kto do mnie powiedział dosłownie minute temu),problem ze zrozumieniem tego co ktoś do mnie mówi( zwłaszcza jak wypowiedz jest dłuższa,jakby jednym uchem wlatywało a drugim wylatywało),jak oglądam tv to jakbym nie do końca rozumiał o czym tam mówią,problemy z czytaniem ze zrozumieniem,brak odczuwania przyjemności itp,uczucie pustki w głowie(brak odczuwania czegokolwiek poza smutkiem,brak myśli),piszczenie w uchu,czarne kropki przed oczami,wszystkie bodźce z zewnątrz jakby do mnie prawie nie docierały(uczucie takiego zamknięcia jakby w własnej głowie),czy ktokolwiek spotkał się z takimi objawami?proszę o dobre rady i z góry dziękuje za odpowiedz

Witam. Pacjenci miewają takie objawy po zaprzestaniu nadużywania alkoholu. Warto udać się do lekarza rodzinnego po skierowanie do psychiatry. Lekarze tej specjalności zajmują się leczeniem uzależnień, terapia bardzo często pomaga pacjentom wyjść z nałogu. Zachęcam i trzymam kciuki.