Co jeszcze mogę zrobić, żeby pozbyć się moich dolegliwości?

Witam,mam 26 lat,nadużywałem alkoholu przez okres ponad 5ciu lat,postanowiłem odstawić 18 marca tego roku,początkowe objawy to bezsenność,lęki,słabe samopoczucie,objawy ustąpiły po kilku dniach,niestety doszły takie które trwają do dziś jak:problemy z pamięcią,myśleniem logicznym i abstrakcyjnym,pustka w głowie jakby 3/4 mojej inteligencji wyparowało,brak energii do zrobienia czegokolwiek,problemy ze zrozumieniem tego co ktoś do mnie mówi(jakby nie wszystko do mnie docierało)brak odczuwania pozytywnych emocji,uczucie otępienia,objawy trwają już 5 mies,badania:rezonans magnetyczny głowy,eeg,badanie neurologiczne,ekg,próby wątrobowe,nerki-wszystko w normie,proszę o jakaś poradę,brałem tabletki od psychiatry ale z marnym skutkiem,równie dobrze mógłbym łykać cukierki zakupione w kiosku,z góry dziękuje za odpowiedz

Dzień Dobry Panu:)

Warto byłoby kontrolnie skontaktować się z Neuropsychologiem, celem oceny funkcji poznawczych (pamięć, uwaga, koncentracja) celem ewentualnej rehabilitacji.

Do rozważenia podjęcie terapii pod okiem Terapeuty od uzależnień.

Z życzeniami dla Pana powodzenia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605