Co mogę zrobić, aby pozbyć się tych wszystkich problemów w wieku 34 lat?

Witam od ponad roku bole kregoslupa, sztywnienie kregoslupa, osłabienie konczyn i drętwienie konczyn, nietrzymanie moczu, bole sczeki, bole glowy, bole stawow, problemy z oddychaniem, problemy przy chodzeniu z powodu tych objawów nie pokojacych bylem na rezonansie glowy nic nie wykazalo, po rezonansie magnetycznym całego kręgosłupa wyszly osteofity w odcinku szyjnym guzki shromla prawdopodobnie po przebytej chorobie sheurmana dyskopatie jest szansa ze odzyskam sprawność objawy utrzymuja sie stałe dodam ze jakiekolwiek leki czy od psychiatry czy na stawy wcale nie pomagaja co moge zrobić prosze o pomoc stracilem chęć do zycia..

Dzień dobry, a czy przechodził Pan diagnostykę internistyczną? Pana dolegliwości mogą być spowodowane również innymi, niż kręgosłupowe przyczynami. Sugeruję zacząć od lekarza rodzinnego POZ.