Co mówi moje prześwietlenie kręgosłupa?

Witam, Proszę o interpretację przeswietlenia kręgosłupa. Opis: zaznaczone pogłębienie lordozy ledzwiowej z tendencja do tylozmyku na wys. L3-L4-L5 I OSTREGO ustawienienia kości krzyżowej. Zwężenie tarczy m-c L5-s1 oraz niewielkie w części tylnej tarcz m-c L3-L4-L5. dziękuję za interpretację. Kobieta 34 lata z codziennym bólem kręgosłupa raz mocniejszym A innymi dniami słabszymi. Ale kręgosłup ciągle czuje. Pozdrawiam

Witam. Opis wskazuje na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa lędźwiowego. Wskazana jest wizyta u lekarza zlecającego badanie w celu zaplanowania leczenia. Leczenie dobiera się na podstawie badań obrazowych, ale przede wszystkim na podstawie badania przedmiotowego i dolegliwości pacjenta.