Co może być przyczyną ciągłego spływania wydzieliny po tylnej stronie gardła?

Witam! Chcialbym się dowiedzieć co może być przyczyną ciągłego spływania wydzieliny po tylniej stronie gardła. Jestem uzależniony od kropel do nosa lecz nawet gdy zakropię nos i mam odetkany ta wydzielina i tak spływa. Ma ona kolor biały. I ciągle czuje ją w gardle lecz nie moge jej przełknąć jakby się przylepiła i stała w jednym miejscu. Co to może być?

Wymagasz badania laryngologicznego. Ale tak z grubsza na odległość to masz skrzywiona przegrodę nosa, chrapiesz w nocy oddychasz ustami i w ten sposób wysuszasz gardło więc masz przylepioną, zaschniętą wydzielinę w gardle. Nie wiem. Przyjedź.