Co może być przyczyną duszności u 30-latka?

Mam astmę oskrzelowa ale leczona i nerwicę lękowa i somatyczną. Ostatni czas jest trudny nie tylko dla mnie pewnie dla wszystkich ale często było mi duszno i nadal jest zwłaszcza wieczorami i mierze sobie saturację i mam często 94/95 czasami więcej ale mam też czasami 92/93/94 to może być z nerwów ? Czy mam się obawiać tego ? , Nie sypiam dobrze jestem niewyspany cały czas, ale jestem też kłębkiem leków i nerwów.

Witam Pana,

proszę rozważyć dla siebie pomoc w formie psychoterapii, skuteczną metodą w leczeniu zaburzeń lękowych jest paradygmat poznawczo - behawioralny.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś