Co może być przyczyną mojego braku miesiączki?

Od pół roku nie mam miesiączki, moja mama zmarła na raka macicy w ubiegłym roku czy ja tez mogę mieć raka ? Ginekolog zlecił mi badania hormonalne co jest przyczyna braku miesiączki ?

Przyczyn może być wiele, najpewniej to zaburzenia hormonalne. ew. zab. praca tarczycy/hiperprolaktynemia. Jest Pani niestety obciążona, ale niekoniecznie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.