Co może być przyczyną nadmiernego wypadania włosów?

Dzień dobry, proszę o paradę. Od lipca tego roku zmagam się z wypadaniem włosów - bardzo dużym. Oczywiście jestem pod opieką dermatologa i co dwa m-ce, wcześniej co miesiąc chodzę do kontroli. Wyniki badań typu - pełna morfologia, hormon tarczycy - ok. Non stop zażywam jakieś suplementy: zinkas forte, B12, silica, amokon, alpicort... Efekty słabe. Pytałam lekarza o badania innych hormonów niż tarczyca - odpowiedziała, że skoro miesiączkuję regularnie i nie mam innych nagłych niepokojących objawów, to nie ma sensu. Może mnie Państwo naprowadzicie na jakieś inne badania albo leki, które mi pomogą. Jestem kobietą, to dla mnie bardzo ważne.

Szanowna Pani, warto zbadać stężenie testosteronu. Należy wykluczyć rodzinną tendencję do wypadania włosów. Pozdrawiam