Co może być przyczyną uczucia ruszania się czegoś w brzucha?

Dobry wieczór mam pytanie córka zrobiła wszystkie badania i są w normie .stałe mówi że ma uczucie jakby coś się ruszalo w brzuchu .Co może być przyczyną dziękuję za jaką kol wiek informacje

Lek. Tomasz Budlewski

A w jakim wieku jest córka ? Może warto jest diagnostyka w kierunku pasożytów