Co może oznaczać bl nosa i pojawiająca się przy dmuchaniu krew?

Od około czterech miesięcy odczuwam ból dotykając prawej strony nosa. Z czasem przy dmuchaniu pojawiły się skrzepy krwi które zauważam od około trzech miesięcy. Ból z prawej strony ustąpił, lecz krew pojawia się za każdym razem gdy dmucham - z prawej komory. Dodam że od około 12 lat jestem uzależniony od xylometazoliny którą stosuję około 3 razy na dobę z powodu nieżytu i całkowitej niedrożności nosa. O czym może świadczyć pojawiająca się od dłuższego czasu krew? Mam 28 lat, jestem mężczyzną. Pozdrawiam

Szanowny Panie, prawdopodobnie doszło do uszkodzenia błony śluzowej nosa. Xylometazolinę stosuje się przez kilka dni, nie lat. Proszę udać się do laryngologa