Co może oznaczać ból nogi u 28-latki?

Witam od kilku tygodni strasznie boli nnie prawa noga , a konkretnie od łydki do kostki. Dodam , ze spuchal abi nie boli przy dotykaniu. W dzien kiedy chodzę noga nie boli , a najczęściej bil nasilają sie w w nocy tak , że wybudza mnie ze snu i nie moge zansac. Biorę tabletki przeciwbólowe ale pomagaja tylko ba jakiś czas...Bylam u lekarza rodzinnego , na początku myślał , ze może byc to zakrzepica żył ale badanie d- dimer mialam w porządku oczywiście wypisal skierowanie do ortopedy ale na wizyte musze czakac. Ale ortopeda za pewne tez nic nie stwierdzi ehhh

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety, ale żeby wyjaśnić przyczynę pani dolegliwości najprawdopodobniej konieczne będą badania dodatkowe, które w zależności od pani stanu klinicznego powinien określić lekarz ortopeda (np. RTG, USG).