Co może oznaczać ból pochwy w 24-tygodniu ciąży?

Jestem w 24 tygodniu ciazy i kiedy chce współżyć ze swoim partnerem to piecze mnie w środku boli tak jakbym krwawiła . Jego członek wejdzie zaledwie 3-4 cm i dalej już nie może . Byłam u ginekologia ale nic nie powiedział czy mam jakąś infekcje. Nie wiem co robić.

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na infekcje Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa ponownie