Co może oznaczać kłucie w boku?

Witam, Przerzuciłem na ramieniu ciężką ok. 40 kg torbę. Coś zakuło mnie w boku i zabolało coś w odcinku piersiowym kręgosłupa. Po tygodniu. Mogę robić pompki, przysiafy, skłony jednakże przy silnym poruszeniu rękami w dół, skoku, gwałtownym uderzeniu rękoma w ścianę niczym "łapany bandyta" boli mnie w tym odcinku. Jak się kładę czuje dyskomfort, podobnie przy obracaniu, rano mam leciutkie duszności. Zerwałem jakiś mięsień? Mam szybko iść do lekarza? To coś poważnego?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie jest to raczej nic niepokojącego jeśli może pan funkcjonować z nielicznymi ograniczeniami, a ból jest najpewniej wynikiem nadwyrężenia mięśni. Jeśli przez kilka tygodni nie odczuje pan poprawy lub dolegliwości nasilą się sugerowałbym w takim wypadku udać się do lekarza ortopedy.