Co może oznaczać opuchlizna rąk?

O jakiegoś czasu mam opuchnięte ręce po zewnętrznej stronie. Co może być tego przyczyną i jak to można leczyć ? Domyślam się że bez wizyty u lekarza specjalisty się nie obejdzie. A czy można to leczyć w inny sposób? Dziękuję za w miarę szybką odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.

Lek. Michał Lenard

Przyczyn obrzęku może być wiele, m. in. zaburzenia gospodarki elektrolitowej, choroby serca, lub nerek, niedobory białka. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci odpowiednie badania i w razie konieczności skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!