Co może oznaczać obniżona temperatura i ból stawów?

Witam, Od kilku dni mam obniżona temperaturę - 35.5 st. I czuje tępy, niezbyt silny ból we wszystkich stawach. Nie mam obrzęków ani zaczerwienień. Nie mam tez innych objawów. Co to może być ?

Lek. Michał Lenard

Warto będzie wykonać kilka badań, m. in. na choroby reumatologiczne. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci pakiet podstawowych badań i w razie potrzeby skieruje Pana do specjalisty. Pozdrawiam!