Co oznacza podwyższenie temperatury od dłuższego czasu?

Dzień dobry. Od 7miu miesięcy mam ciagle podwyższoną temperaturę, rano 36.9 a od 13 wzrasta i wieczorem jest już blisko 38°. Co noc budzę sie zupełnie mokra i zgrzana ale jak się odkrywam to mi zimno. Nie wysypiam sie z tego powodu. Mam potworne bóle stawów dłoni i kosci w calym ciele jak przy grypie. W USG wszystko ok, we krwi podwyzszone ige, delikatnie cukier i ana w dwoch mianach ze swieceniem homogennym cytoplazmatycznym. Nie wiem co dalej robić...

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się na konsultację reumatologiczną z tymi wynikami.