Co może oznaczać świąd odbytu i krew na papierze toaletowym?

Witam. Od jakiegos czasu Mam problem z odbytem. Wczesniej mnie swedzial Ale lekarz przepisal mi masc to znowu teraz jest siny i boli lub piecze. Krew byla na papierze bo moze za mocno tarlem papierem. Goraczki nie mam. Co to moze byc

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że cierpi Pan na guzki krwawnicze, czyli popularnie hemoroidy. Sugeruję wizytę u specjalisty. Pozdrawiam!