Co może oznaczać taki problem z wypróżnianiem?

Dzień dobry, od miesiąca coś dzieje się z moimi jelitami. Mam parcie na stolec ale zamiast stolca leci mi sama ropa, czasami z domieszką krwi. Jestem strasznie wydęta, aż mnie boli cały brzuch. Od razu po posiłku czuje dyskomfort.

Dzień dobry.

Wskazana wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu który wykona badanie podmiotowe i przedmiotowe zlecając odpowiednią diagnostykę do opisanych objawów klinicznych.

Proszę nie bagatelizować opisanych objawów które wymagają szybkiej interwencji lekarza który oceni stan w jakim się Pani znajduje w razie długiego oczekiwania na wizytę i pogorszenie stanu zdrowia proszę udać się na SOR.

Pozdrawiam