Dlaczego miewam te bóle w nadbrzuszu?

Witam mam 18 lat i od pewnego czasu mam problem mianowicie czuje dyskomfort w nadbrzuszu nie występują nudności wymioty gorączka a bóle brzucha tylko gdy naciskam na podbrzusze ale nie zawsze bo jak naciskam raz to mnie nie boli a po 15 minutach naciskam jeszcze raz i już czuje dyskomfort zmniejsza się gdy przestaje o tym myśleć do tego pojawia się raz na jakiś czas ból z lewej lub prawej strony brzucha który trwa kilka sekund potem przechodzi i zostaje uczycie ściskania na podbrzuszu nasila się w przypadku gdy zaczynam o tym myśleć i sie stresować do tego dochodzi odbijanie nie często raz na jakiś czas i tez raz na jakis czas burczenie pozdrawiam

Dzień dobry,

wskazana jest w tym opisanym przypadku diagnostyga laboratoryjna oraz obrazowa. Proszę udać się na wizytę stacjonarną do lekarza rodzinnego lub gastrologa który wykona badanie podmiotowe, przedmiotowe i oceni stan kliniczny zleci odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam