Co może oznaczać zmęczenie i potrzeba snu w ciągu dnia?

Dzień dobry . Mam 21 lat , nie palę , piję okazjonalnie , żadnej nadwagi nie mam , staram się prowadzić zdrowy tryb życia , od jakiegoś czasu czuję się bardzo zmęczony i zacząłem spać w ciągu dnia czym to może być spowodowane ? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Przyczyn może być wiele, ale niekoniecznie musi być to objawem jakiejś konkretnej choroby. Jesli to pana niepokoi może pan wykonać podstawowe badania np. morfologię krwi z rozmazem, glukoza na czczo, TSH i fT4 oraz skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.