Co może oznaczać zmiana w piersi u 58-latki?

Witam Moja mama miała robiona mammografie. Wynik pierś gruczołowo-tłuszczowa guzek 8mm wg tarczy zegara na godzinie 6 Birads0 . Konieczność dalszych badań. Bardzo się martwię A wizyta dopiero za 3 tygodnie.. Dodam że mama mówi że czasem czuje kłucie w piersi jest to lewa pierś. Mama ma 59 lat. 2 lata temu było robione usg które nic nie wykazało..

witam, jak w opisie wymagana dalsza diagnostyka, nie jestem w stanie więcej powiedzieć na podstawie wyniku