Co może znaczyć mój ból podbrzusza?

Od 8 miesiecy biare tabletki Navayette. Zdarzaly sie juz plamienia wsrodcykliczne, ale.tym.razem jestem w pierwszym.tygodniu po przerwie i dosc mocno boli mnie podbrzusze tak.jak przed.miesiaczka... czy to powod do obaw? Tabletki biare zawsze, o wzlednie stalej porze. Mam 23 lata waga 60kg

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana konsultacja ginekologiczna, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.