Co może znaczyć mój opis tk głowy?

Witam serdecznie. Chciałem zapytać co oznacza taki opis TK głowy. Neurolog, u którego byłem na wizycie bagatelizuje wynik także potrzebuję oceny innego lekarza. Oto opis: Układ komorowy nieprzemieszczony, nieposzerzony. Przestrzeń podpajeczynówkowa prawidłowej szerokości. W bocznych partiach prawego płata skroniowego na granicy korowo-podkorowej słabo wyróżnialny hipodeksyjny obszar o nieostrych granicach szerokości 6mm, A-P 29mm. Obraz TK nie jest specyficzny, a zmiana położona jest bezpośrednio przy kości - artefakt? Zmiana ogniskowa? W obrębie OUN nie ma świeżego krwawienia. Na oknie kostnym bez zmian. Proszę o pomoc. 29 lat.

Wyniki badań do interpretacji klinicznej OPIS TK GŁOWY : " TK głowy. Neurolog, u którego byłem na wizycie bagatelizuje wynik także potrzebuję oceny innego lekarza. Oto opis: Układ komorowy nieprzemieszczony, nieposzerzony. Przestrzeń podpajeczynówkowa prawidłowej szerokości. W bocznych partiach prawego płata skroniowego na granicy korowo-podkorowej słabo wyróżnialny hipodeksyjny obszar o nieostrych granicach szerokości 6mm, A-P 29mm. Obraz TK nie jest specyficzny, a zmiana położona jest bezpośrednio przy kości - artefakt? Zmiana ogniskowa? W obrębie OUN nie ma świeżego krwawienia. Na oknie kostnym bez zmian"
Prawdopodobnie do rozważenia bad kontrolne, po konsultacji neurologicznej... Do pełnej konsultacji!
Namawiam na pełną konsultację neurologiczną. Konieczny wywiad, badanie, ocena czynników ryzyka, schorzeń współistniejących Wszystko ma znaczenie: waga, ciśnienie krwi, puls; ale i tryb życia, regularny sen, zdrowa dieta i aktywność fizyczna.
Istotną role odgrywa nastrój,
Pozdrawiam i zapraszam