Co oznacza ból nad piersią po operacji woreczka żółciowego?

Dzień dobry jestem po operacji na woreczek zolciowy 2 tyg i dzis odczuwam bol po lewej stronie nad piersia praktycznie gdzie gardlo nie wiemcoto moze byc

Na pewno nie ma taki ból związku z przebytą operacją. To jakaś niezależna sytuacja. Bez bezpośredniego badania trudno mi określić czym taki ból może być związany. Może to jakiś zwyczajny nerwoból czyli samoistne podrażnienie nerwów obwodowych. W razie niepokoju, utrzymywania się dolegliwości radzę w tej sprawie bezpośrednio udać się na badanie do lekarza.