Co oznacza ból barku i drętwienie ręki?

Witam serdecznie chciałabym zapytać co oznacza wynik badania rtg. Kręgosłup szyjny ustawiony kifotycznie. Tarcze międzykręgowe c5-7zwężone. Krawędzie trzonów przerośnięte osteofitycznie. Od paru tygodni boli mnie bark i czuję drętwienie w prawej ręce.Jaka może być diagnoza bo lekarz rodzinny przepisał mi tylko tabletki przeciwbólowe. Co powinnam dalej z tym robić nie mogę czasami długopisa utrzymać co blokuje mnie w pracy.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się z ortopedą. Zadecyduje on o ewentualnej potrzebie leczenia operacyjnego, lub potrzebie fizjoterapii.