Co oznacza ból i zawroty głowy i czym mogą być one spowodowane?

Witam Mój problem polega na ciągłych zawrotach głowy i ucisku w głowie oraz takie dziwne widzenia Zawroty mam ok kilku lat 3 lata temu miałam robione wszystkie możliwe badania na głowę. Laryngologa neurolog wszystko ok Jedyne co wyszło to mam skolioze i problemu z kręgami szyjnymi ,bardzo się garbie, często gdy siedzę głowę mam wyciągnięta do przodu Moje pytanie brzmi od czego mogą być te uporczywie zawroty Czy to może być jakiś guz? Tyle się naczytałam że boję się że to guz Proszę o odpowiedź pozdrawiam

Witam!
Jak Pani napisała, badania neurologiczne i laryngologiczne są prawidłowe, z czego tylko się cieszyć! Podobne problemy mogą dawać zaburzenia nerwicowe, może warto zasięgnąć opinii psychiatry lub psychologa - po co się męczyć jak można spróbować!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.