Co oznacza ból kciuka u 41-latki?

Dzien dobry Od 2 miesięcy boli mnie kciuk u nasady promieniujący do nadgarstka i łokcia.Reumatolog zlecił tabletki Roticox,które nie bardzo pomogły,dzisiaj miałam podaną blokade.Odebrałam wynik badania RTG,w którym pisze: Kościec ręki wykazuje delikatne odkostnienie przynasadowe oraz obecność drobnych pojedynczych zmian zwyrodnieniowych.Bardzo proszę o interpretacje

Szanowna Pani, ból najprawdopodobniej wynika ze zmian zwyrodnieniowych. Leczenie jest głównie przeciwbólowe