Co oznacza ból pleców i piersi?

Witam.mam 37 lat i 11letniego syna.od 10 miesięcy staramy się z partnerem o kolejne dziecko.cykle regularne co 28 dni poza jednym 2 m-ce temu kiedy to okres spoznil sie aż o 22 dni.dzis jest mój 20 dzien cyklu i mam problem A mianowicie od 1 1szego dnia krwawienia aż do dziś bolą mnie bardzo piersi i dół plecow.czy to normalne?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!