Co oznacza ból w klatce piersiowej po wypiciu wody?

Witam dziś kiedy napilam się wody zerwałam się z krzesła i musiałam wybiec na powiertrze gdy stwierdziłam że zalałam sobie pluca zrobiło mi się słabo a nogi jak z waty potliwosc rak i stóp boję się zasnąć że po tym zderzeniu już się bie obudze.na chama nie śpię.mam tak ze wszyskim.z sercem i karzda inna częścią organizmu już sama nie wiem czy coś jest nie tak ze mna czy morze zdrowie mi szfankuje karzdy wieczór w łóżku kończy się modlitwą o to bym śie obudziła a tego juz sie nie da zanieść przy tym nie mogę oddychać trzęsie sie i boli mnie w klatce

Lek. Paweł Szadkowski

Pani objawy mogą mieć tło nerwicowe, ale na pani w pierwszej kolejności udałbym się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i wykluczenia podstawowych chorób internistycznych, a następnie jeśli badanie nic nie wykaże, do lekarza psychiatry.