Co oznacza Carcinoma basocellulare excisio completa?

mialam zmianę skórną okolicy oka prawego owrzodziala zmiana wynik:carcinoma basocellulare excisio completa to bylo w listopadzie2016r. od jakiegoś czasu czuje na twarzy w tej okolicy małe swedzenie mrowienie i takie inne dziwne uczucia ciągle cos tam masuje lekko drapie Proszę o poradę co mam robić? A może to sprawa stresowa? Anna

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez ekarza dermatologa, opis wskazuje ze zmiana została usunięta całkowicie,