Co oznacza Fragmenta glandularum et metaplasia plana focalis?

Proszę o interpretację wyniku 1. Sanguis. Fragmenta glandularum et metaplasia plana focalis. 2. Fragmenta poliposa endometrii cum signi proliferationis cum metamorphoses pseudodeciduales strome.

Fragment gruczołowy z metaplazją, fragment polipowaty endometrium z przekształceniem pseudodoczesnowym. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.Niezbędne są o Pani dane kliniczne abym mogła odnieść się do wyników.