Co oznacza istnienie warunków anatomicznych do konfliktu naczyniowo-nerwowego?

Bad. przegl.glowy Mr i Mr angio bez kontr.-w opisie bad.stwierdz.PO PRAWEJ STRONIE ISTNIEJA WARUNKI ANATOMICZNE DO KONFLIKTU NACZYNIOWO NERWOWEGO.Czy oznacza to ze na dana chwile konflikt jest wykluczony? Jezeli to bad.nie jest miarodajne to jakie zrobic zeby w 100 proc.wykl. te chorobe? Moje obj.to bol po str.prawej nad okiem,oczodolu,ucha-pisk,stawu zuchw.-skr.Bol jest przwl.,od 2 lat o roznym nasil.Czuje dyskomf.po tej praw.str.Mam chore zatoki czolowe,sitowa prawa i szczek.prawa-potw.bad.TK

Najprawdopodobniej mamy do czynienia z neuralgią nerwu V 1 gałązka. Można to bardzo dobrze leczyć metodą Glicerolizy zwoju Gassera. U nas w Oddziale b dobrze robi to dr n med Leszek Herbowski