Co oznacza kaszel i trudności z oddychaniem po wyjściu na dwór?

Dlaczego... Po wyjsciu na door a jest bardzo seszczowa pagoda jak wrucilam do domu to nagle Zaczelam kaszlec I chrype miec oraz trudnosci z oddychaniem Dodam ze mam ataki paniki od trzech miesiacy lekaz dzis dzwonil i wyniki krwi sa bardzo dobre powiedzial.. A czy to moze byc rak pluc? Tarczyce mam zdrowa... Od Tygodnia boli mnie szyja wczoraj od rana glowa I uszy asz w srodku tak gilgotaly I dziasla I bol glowy I dziasla I uszow troche

Witam, myślę, że ze względnu na ataki paniki powinna Pani na wstępie i to jak najszybciej odwiedzić psychoterapeutę, ewentualnie laryngologa - ale psychoterapeuta jeżeli uzna za stosowne to i tak Panię do niego skieruje.
Pozdrawiam

Witam, Jeżeli wyniki badań są prawidłowe to myślę, że warto skonsultować się z psychoterapeutą. Być może Pani dolegliwości są natury emocjonalnej. Pozdrawiam!