Co oznacza krwawienie z dróg rodnych po laparoskopii?

Witam.Wczoraj tj.13.02.2018 miałam robiona laparoskopie w celu usunięcia zmian endometrialnych.Dziś 14.02 doktor powiedział że skoro czuje się dobrze to mogę wyjść do domu.wiec wyszlam.Ale zaczęłam krwawic z drog rodnych i nie wiem czy mam się obawiać?Czy to normalne?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli nie jest ot masywne krwawienie , to nic poważnego, może się zdarzyć po zabiegu.
Pozdrawiam