Co oznacza krwiak miąższowy otoczony strefą malacyjno-obrzękową?

Witam prosił bym o interpretację Tk głowy bez kontrastu u 60l m. Po prawostronnej kraniektomi ciemieniowej i usunieciu krwiaka nadtwardowkowego.na poziomie otworu kraniektomijnego znajduje się przestrzeń plynowa uwypuklajaca tkanke i skórę do24mm. W okolicy skroniowej prawej wodniak podtwardowkowy do6mm.W prawym płacie ciemieniowym ognisko porencephaliczne 34x35mm.Nad lewym platem skroniowym krwiak podt. do7mm.W sąsiedztwie krwiak miazszowy 35x17mm otoczony strefą malacyjno-obrzekowa

Do pelnej konsultacji, oceny , Najlepiej przez Lekarzy ktorzy leczyli.
OPIS TK do interpretacji klinicznej
Pelna ocena dokumentacji, ocena stanu zdrowia, konsultacja neurologiczna
pozdrawiam