Co oznacza obecność wydzieliny z pępka?

Witam. Mam 18 i mam problem z pępkiem. gdy czuję potrzebę oddania moczu (gdy mam pełen pęcherz) z pępka pokazuje się coś na wzór zaschniętego kału przypominającego go także zapachem. Po oddaniu moczu wcale go nie widać.

Dzień dobry,

Z uwagi na charakter dolegliwości proponuję udanie się do lekarza, aby ocenił dokładnie zmianę, najlepiej przed wizytą wypełnić pęcherz, tak , aby lekarz mógł zobaczyć i ocenić wydzielinę. Być może powstała przetoka, ale bez dokładnej oceny lekarskiej nie da się postawić jednoznacznej diagnozy.

poważaniem,

Dr n. med. Marek Derkacz
ENDOKRYNOLOG
DIABETOLOG
specjalista chorób wewnętrznych