Co oznacza opis TK zatok u 26-latki?

Witam prosze o wyjaśnienie mojego wyniku tomografii zatok. Drobne przyścienne zgrubienia śluzówki u podstawy zatok szczękowych L>P, dyskretne zmiany zapalne w sitowiu tylnym Li zatoce klinowej, Zatoki czołowe prawidowo powietrzne. Kompleksy u-p drożne. Pneumatyzacja maiżowiny nosowej środkowej prawej.Niewielkie lewostronne skrzywienie przegrody nosa. Nieznacznie pogrubiale śluzówki małżowin nosowych dolnych.

Sam oceniam wyniki TK zatok. Radiolodzy często inaczej to widzą niż my chirurdzy głowy. Je zeli wierzyć opisowi to tragedii nie widać. Ale przyjedź lub idz do bobrego laryngologa.