Co oznacza podejrzenie thymoma?

Witam. Mam pytanie dotyczące wyników TK. mój brat, od wielu lat ma męczący kaszel. Już dawno próbowałam przekonać Go do podjęcia leczenia,lub przynajmniej diagnozy. Wkoncu się zdecydował.. Na początku RTG i skierowanie na TK z opisem Z03.. Z TK wnioski: podejrzenie THYMOMA... brat nie googluje.. ja niestety tak.. :/ od 9 godzin znam wyniki i nie mogę myśleć o niczym innym.. proszę mi odpowiedzieć jak teraz będzie wyglądać dalsza diagnoza... lekarza brat ma dopiero za miesiąc.. zwariuje...

Witam!
Stwierdzono u Pani brata grasiczaka - może powodować kaszel lub nawet utrudnienia oddychania. Zazwyczaj jest to łagodny rozrost grasicy, ale koniecznie należy ustalić właściwe rozpoznanie i podjąć odpowiednie leczenie. Generalnie na razie bez paniki.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.