Co oznacza polipowate zgrubienie śluzówki w tylno-bocznej części prawej zatoki szczękowej?

Witam Panie Doktorze odebralam w sierpniu tomograf zatok i mam taki opis .polipowate zgrubienie śluzówki w tylno-bocznej części prawej zatoki szczekowejo wym.16x14mm,i zgrubienie błony śluzowej w dnie lewej zatoki,reszta zatok w porządku,wyczerpałam juz wszystkie środki krople sterydowe,antybiotyki,ciągle łapię infekcje,pada mi potem na lewe ucho,jestem załamana,czy tylko został mi zabieg czy Pan Doktor zna inne metody leczenia,dodam że najbliższy szpital mam w kozienicach,prosze o rade,Gosia

W TK zatok nie ma żadnej tragedii. Przynajmniej w jej opisie. Sam opisuje \TK zatok. Radiolodzy często opisują ją inaczej niż my chirurdzy głowy i szyi. Przyjedź z płytą CD damy radę.