Co oznacza puste odbijanie?

Witam od zeszlej niedzieli tj 07.07.2019 mam problem z ziewaniem. Nie mogę ziewnac ale bardzo mi się chce albo cały czas ziewam albo ziewam ale nie do końca. Do tego mam ucisk w klatce piersiowej i w gardle puste odbijanie oraz kaszel suchy i męczący który prowadzi prawie do wymiotów. Dodam że nie mogę od niedzieli w ogóle spać, zasnac to jest bardzo uciążliwe. Nigdy problemów z zasypianiem nie miał zawsze zasypialam szybko. Prowadzę raczej spokojny try. Życia Co to może być. Czy wrócę do normalnego życia!?? Bardzo się boję o swoje życie i o to że już tak bede miala zawsze że już nigdy nie zasnę. Pomocy.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, osłuchanie płuc, wykonanie badania EKG, do rozważenia konsultacja laryngologiczna. Postawienie diagnozy bez badania fizykalnego i zebrania szczegółowego wywiadu jest niemożliwe.