Co oznacza rdzeń kręgowy o prawidłowej intensywności sygnału, bez zmian ogniskowych?
MR szyjnego kręgosłupa Obrazy T1 T2 zależne obrazy z saturacją tkanki tłuszczowej Przekroje strzałkowe i osiowe. Lordoza szyjna spłycona. Na poziomach C4/C5 i C5/C6 uwypuklenia krążków międzykręgowych dyskretnie modelują worek oponowy. Otwory boczne prawidłowej szerokości. w badanym odcinku bez obecności pjm, stenozy kanału kręgowego i otworów bocznych. Wysokość trzonów kręgów i krążków międzykręgowych zachowana. Rdzeń kręgowy o prawidłowej intensywności sygnału, bez zmian ogniskowych

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proponuje udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie po łącznej analizie stanu klinicznego i powyższego wyniku będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie