Co oznacza senność i obniżony nastrój podczas stosowania Nexpramu?

Witam. Od lutego biorę Nexpram 10mg. Czułem poprawę ale do stabilizacji daleko. Przeszedłem na dawkę 15mg i już w pierwszych dniach czułem znaczną poprawę. Po 3 tygodniach dawki 15 mg nastąpił obniżony nastrój , senność, lekkie uczucie niepokoju. Zastanawiam się czy stosowne będzie zwiększenie dawki do maksymalnej 20mg?Czy może stosownepoczekaj dłużej z dawką 15 mg, lub poprosić o zmianę leku? Dziwna sprawa bo kiedyś świetnie zareagowałem na Nexpram, bardzo mi kiedyś pomógł w dawce 10mg. Pozdrawiam

Szanowny Panie.
O stosowanych dawkach leku i ewentualnej zmianie leczenia powinien decydować lekarz prowadzący - psychiatra. Jeśli niepokoi się Pan działaniem leku to proszę to zgłosić na wizycie.