Co oznacza taki opis badania kręgosłupa u 36-latki?

Witam. Badanie rezonansem odcinka szyjnego kręgosłupa wykazało liczne zmiany zwyrodnieniowe. Trzon kręgu C3 praktycznie w całości jest wypełniony przez zmianę opisaną jako naczyniak. Zaproponowano celowane badanie tk w celu wykluczenia patologii. Wykonałam badanie tk w którym nie stwierdza się w trzonie C3 przebudowy stroktory kostnej typowej dla naczyniaka i zaproponowano dalsza diagnostykę w scyntygrafii. Czy to oznacza że może to być coś poważnego? Nowotwor?

Proszę omówić z Neurologiem Neurochirurgienm Naczyniak trzonu kręgu to obszar nieprawidłowych naczyń, ale nie nowotwór, a raczej malformacja ; Mozena diagnozować i rozważyć dalsze leczenie naczyniaka

w zależności od PACJENTA; stanu ogólnego, dolegliwości, obrazu kręgosłupa ; Ważne unaczynienie i możliwości embolizacji, zabezpieczenia kręgu . Pełna konsultacja : Neurochirurg, Neuroortopeda; Pozdrawiam