Co oznacza taki opis przy problemach z kręgosłupem?

Problem z kręgosłupem. Witam co znaczy „Nienznaczne obniżenie trzonu kręgu Th7” w opisie RTG? Oprócz tego mam jeszcze lewostronne skrzywienie kręgosłupa. Zaznaczę, że bardzo boli mnie kręgosłup codziennie i bardzo utrudnia mi to funkcjonowanie. Mam umówiona wizytę u ortopedy na 6 maja. Ale chciałabym wiedzieć co to oznacza. Co powinien zrobić lekarz czytając taki opis?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie jest to nic poważnego, acz może być powodem nasilonych dolegliwości bólowych. Pozdrawiam.