Co oznacza taki wynik badań ginekologicznych 23-latki?

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 21.09.2018r dziś jest 07.03.2019r. U lekarza byłam styczniu stwierdził że wszystko ok poza cienkim endometrium. Badania hormonalne tsh, ft3 ft4 prolaktyna idealna, jedynie progesteron 0.3. Co to. Oznacza? Dlaczego nie mam miesiączki? Prawie codziennie boli mnie podbrzusze i nieraz mam wzdęcia mimo tego że w miarę zdrowo się odzywam

Szanowna Pani nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Proszę pamiętać aby pisać w jakiej fazie cyklu zostały wykonane badania hormonalne