Co oznacza taki wynik TK pęcherza u 63-latka?
Co oznacza wynik tomografii komputerowej pęcherza " Ściana pęcherza moczowego po stronie L nieco pogrubiała do 6mm na długości około 21 mm, z drobnym przyściennym zwapnieniem." Proszę o interpretację wyniku, zaznaczam że osoba jest po dwóch zabiegach turb.

MĘŻCZYZNA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Proszę skonsultować ten oraz inne wyniki badań obrazowych z urologiem celem ustalenia dalszego postępowania diagnostycznego.