Co oznacza ten ból i kłucie jajników?

Od kilku miesięcy odczuwam kłucie w pochwie, miałam problemy z utrzymaniem moczu ale kiedy byłam u ginekologa 2 miesiące temu zalecił mi tabletki po których minęło jedynie to drugie. Teraz odczuwam straszne bóle po prawej stronie u dołu pleców (tak, że nie mogę siedzieć) nadal mam kłucie w pochwie i częste bóle dolnych części brzucha. Lecz najbardziej zaniepokoiło mnie, że od ostatniego okresu minęło 3 tygodnie a wydziela mi się dużo ciemnobrązowej wydzieliny (codziennie, mam regularny okres). Mam 19 lat i jest to strasznie męczące. Bardzo proszę o jakieś wskazówki.

Witam serdecznie.

Opisane przez Panią objawy z pewnością wymagają wyjaśnienia - ich przyczyną może być między innymi  infekcja dróg moczowo-płciowych, jednak objawy mogą być również związane z patologicznymi zmianami w obrębie szyjki macicy, jamy macicy czy przydatków.
Konieczna jest wizyta u lekarza - najlepiej wybrać się zarówno do lekarza rodzinnego (celem wykonania podstawowych badań laboratoryjnych i jeżeli to możliwe USG jamy brzusznej) oraz do ginekologa.
Jeżeli w ostatnim czasie nie było wykonywane badanie cytologiczne również wskazane jest jego przeprowadzenie.

Z wizytą proszę nie zwlekać.

Pozdrawiam.