Co oznacza ten wynik wymazu z pochwy?

Dzień dobry. Dostałam wyniki badania wymazu w pochwy i pisze iż w warunkach tlenowych wychodowano po 24 h streptostreptococcus agalactiae wzrost liczny. Co to oznacza? Nie jestem w ciąży. Mam umówiona histeroskopie operacyjna czy mogę do niej przystąpić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę ten wynik pokazać ginekologowi kierującemu na operację.Pozdrawiam.