Co oznacza ucisk w skroniach?

Witam mam 27 lat i od jakiegos czasu gdy zasypiam dostaje jakiegos ucisku w skroniach po czym zaczyna paralizowac moje cialo i jakby cos sie rozkrecalo w glowie jakis wir coraz szybciej i szybciej po chwili puszcza.Niewiem czy mam sie tym martwic i do jakiego lekarza powinnam sie wybrac. Pozdrawiam.Żaklina

Witam!
Generalnie nie ma powodów do zmartwień. Pani obawy o własne zdrowie są typowe dla zaburzeń emocjonalnych. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego: porobią odpowiednie testy, zbadają profil osobowości i neurotyczność i zaproponują odpowiednie postępowanie. Jeżeli w PZP są zbyt długie kolejki to można rozważyć usługę komercyjną.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.